Ліга продовжує налагоджувати міжнародні зв’язки

Днями відбулася робоча зустріч керівництва ГС «Ліга оборонних підприємств України» з делегацією юридичної компанії Inventa Capital Group PLC (США) на чолі із засновником та генеральним директором компанії Майклом Шаріфом/Michael G. Shariff, Esq.

Від Ліги оборонних підприємств України у перемовинах із закордонними гостями взяли участь Голова Наглядової Ради Юрій Єхануров, Генеральний директор Спілки Олег Брюшковський та директор із зовнішніх зв’язків Юлія Висоцька.

Під час зустрічі сторони презентували напрями своєї діяльності та обговорили можливості подальшої співпраці.

Зазначимо, що юридична компанія Inventa Capital Group PLC спеціалізується на наданні споживачам у США та інших країнах світу повного спектру послуг у галузі високоефективної комплексного захисту, безперервного супроводу та монетизації об’єктів інтелектуального власності у сферах промислового виробництва, фізико-механічних процесів, механічних виробів, нанотехнологій, програмного забезпечення та алгоритмів його роботи, бізнес-процесів, оборонно-промислового комплексу, тощо.

Обговорюючи можливі варіанти співпраці із Лігою, представники Inventa Capital Group PLC висловили зацікавленість в налагоджені ділових стосунків зі Спілкою та готовність до їх взаємовигідного розвитку.

За результатами перемовин представники Ліги та Inventa Capital Group PLC дійшли згоди докладніше ознайомитися з винесеними під час перемовин пропозиціями сторін та розглянути можливість підписання в майбутньому меморандуму про співпрацю задля подальшої ефективної взаємодії.

17.12.2021