Медичний Мі-2МСБ-1 від «Мотор Січ» братиме участь у регіональному проекті аеромедичної евакуації

Гелікоптер Мі-2МСБ-1, модернізований для медичних потреб учасником Ліги АТ «Мотор Січ» візьме участь в експериментальному проекті аеромедичної евакуації у Запорізькій області.

Про це повідомляє Defense Express, посилаючись на прийняті Урядом доповнення до Постанови № 262 Кабінету міністрів України від 17 березня 2021 року.

Зазначається, що документ доповнено кількома додатковими пунктами, зокрема підпунктом «12», який дозволяє реалізувати участь санітарної машини виробництва «Мотор Січ» в проекті аеромедичної евакуації.

В затвердженому постановою № 262 порядку реалізації експериментального проекту з аеромедичної евакуації в Запорізькій області вказується модернізована на «Мотор Січ» машина Мі-2МСБ-1.

Як повідомлялося раніше, 25 листопада 2021 року, під час проведення форуму «Велике будівництво: авіація та туризм», Президент компанії «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв підтвердив раніше анонсоване замовлення на 25 таких машин й повідомив, що у 2022 році підприємство має відвантажити 10 таких гелікоптерів замовнику.

05.01.2022