Мінстратегпром провів для підприємств Ліги вебінар з питань роботи Електронного реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів)

Ліга оборонних підприємств України та Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості  продовжують ефективну взаємодію  в рамках Меморандуму про співпрацю, який був укладений між ними в квітні поточного року.

Так, зокрема, сьогодні, 22 вересня, Мінстратегпром відгукнувся на звернення Виконавчої дирекції Ліги та провів для учасників об’єднання вебінар з питань роботи Електронного реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів) і Реєстру виробників продукції, робіт і послуг оборонного призначення, закупівлі яких становлять державну таємницю.

Під час заходу заступник директора департаменту-начальник управління формування та супроводження ДОЗ департаменту військово-промислової політики Олег Можний та його заступник Андрій Вакуленко ознайомили представників Ліги з роботою реєстрів та порядком включення до них, роз’яснили типові помилки, які мають місце при наданні інформації.

Також учасники вебінару  мали нагоду задавати питання, які їх цікавили, та отримати відповіді на них від фахівців міністерства.

У підсумку можна зазначити, що вебінар пройшов продуктивно.

Ліга оборонних підприємств України висловлює вдячність Мінстратегпрому  за проведений захід та сподівається на подальшу спільну співпрацю.

22.09.2021