«Мотор Січ» бере участь у міжнародній оборонній виставці EDEX 2021

Учасник Ліги АТ «Мотор Січ» бере участь у Єгипетській оборонній виставці Egypt Defence Expo (EDEX 2021), яка розпочала роботу 29 листопада у столиці країни Каїрі.

Як повідомляє Defense Express, на виставці, яка вдруге відбувається у цій північноафриканській країні (вперше вона відбулась у 2018 році), власні експозиції представили щонайменше п’ять українських компаній.

Цього року захід проходить під патронатом президента Арабської Республіки Єгипет і Верховного головнокомандувача збройними силами Єгипту Абдель Фаттаха Ель-Сісі в новому місці – у Єгипетському міжнародному виставковому центрі в Каїрі. Організатором заходу стала компанія Clarion Defense & Security.

«Мотор Січ» у Каїрі позиціонує себе одне з провідних у світі підприємств з розробки, виробництва, ремонту та сервісного обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та вертольотів, а також промислових газотурбінних установок.

Варто зазначити, що як заявляють організатори виставки, EDEX 2021 повністю підтримується збройними силами Єгипту і дає можливість експонентам продемонструвати новітні технології, обладнання та системи на суші, в морі та у повітрі. Також заявляюється про участь в заході близько 400 експонентів та очікують, що виставку відвідають понад 30 000 відвідувачів.

01.12.2021