«Мотор Січ», «Оборонні технології» та Aselsan домовилися про спільну модернізацію українських вертольотів

Під час міжнародної виставки SAHA, яка днями пройшла у Стамбулі, учасники Ліги оборонних підприємств України АТ «Мотор Січ» та ТОВ «Оборонні технології» домовилися з турецькою компанією Aselsan про спільну модернізацію українських вертольотів Мі-8.

За повідомленням Defense Express модернізовані гелікоптери отримають нові оптико-прицільні станції турецького виробництва.

Підписана у Стамбулі угода передбачає встановлення станцій під час модернізації вертольотів для замовників не тільки в Україні, а й на міжнародному ринку. Окрім того, між українськими та турецькими компаніями також була досягнута домовленість щодо інтеграції до озброєння гелікоптерів високоточних ракет типу «повітря-земля» турецького виробництва.

Повідомляється, що встановлення на Мі-8 оптично-прицільних від Aselsan дозволить значно розширити можливості вертольотів та додати до їх можливостей виявлення та розпізнавання цілей на відстані у десятки кілометрів, як вдень, так і вночі, а також застосування високоточного озброєння з напівактивним лазерним наведенням.

16.11.2021