Президент України ознайомився з продукцією підприємств Ліги та поспілкувався з Головою Правління Спілки

Сьогодні, 14 жовтня в рамках відзначення Дня захисників і захисниць України Президент України Володимир Зеленський відвідав виставку озброєння та військової техніки «Цифрове майбутнє армії», організовану Міністерством оборони України й розгорнуту на Михайлівській площі у Києві.

Разом із главою держави з представленою у центрі столиці експозицією також ознайомилися керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, міністр оборони України Андрій Таран, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний та заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець.

Серед представлених на виставці зразків озброєння та військової техніки – засоби розвідки, засоби управління та зв’язку, ударні та вогневі засоби, наземні роботизовані платформи та безпілотні авіаційні комплекси вітчизняного виробництва, броньована техніка, тощо.

Фото із сайту Президента України

Значна частина зразків ОВТ, розгорнутих на виставці розроблені та створені приватними оборонними підприємствами – учасниками Ліги.

Зокрема, в експозиції представлено продукцію компаній «Телекарт-Прилад», «Атлон-Авіа», «УАДКОМ», «Практика», «Інфоком.ЛТД», «КБ «Логіка».

Фото із сайту Президента України

В ході ознайомлення з озброєнням та військовою технікою, створеними приватними вітчизняними виробниками – учасниками громадської спілки, Президент України та інші високопосадовці поспілкувалися з представниками підприємств та Головою Правління Ліги Олегом Висоцьким.

Голова правління Спілки стисло ознайомив Володимира Зеленського з поточним станом справ у приватному секторі вітчизняного оборонно-промислового комплексу, розповів про проблеми та ключові потреби приватних українських зброярів.

Для докладного та грунтовного ознайомлення очільника держави з  можливостями та потребами приватних компаній ОПК України, Голова Правління Ліги запропонував Президенту України провести робочу зустріч з керівництвом Спілки та більш детально обговорити питання подальшого розвитку не державного крила вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

14.10.2021