Профільний комітет парламенту погодив зведений трирічний план оборонних закупівель

Зведений трирічний план закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення за закритими закупівлями на 2022 – 2024 роки погоджено Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Про це повідомляє офіційний веб-сайт оборонного відомства.

Нагадаємо, що погодження річних та трирічних планів оборонних закупівель відбувається згідно з Законом «Про оборонні закупівлі», який повністю вступив в силу з 1 січня 2022 року.

Звертаючись до голови профільного Комітету Олександра Завітневича та членів комітету і дякуючи за конструктивну співпрацю, Міністр оборони Олексій Резніков зазначив, що тепер в оборонного відомства є орієнтири для практичних дій на середньострокову перспективу. 

– Проекти у сфері оборони дуже часто мають виробничий цикл, довший за один рік. Наш пріоритет – перейти від тактичних рішень до системного підвищення спроможностей Збройних Сил України, всіх компонентів сектору оборони. Поряд з забезпеченням поточних потреб нашого війська, ми переглянемо усі наявні дослідно-конструкторські розробки та будемо інвестувати у перспективні вітчизняні ДКР. Трирічний план створить для цього необхідні умови. Після його затвердження Урядом ми зможемо стати більш передбачуваним партнером для оборонно-промислового комплексу. Тепер свою частину роботи має зробити РНБО, після чого зведений план може бути затверджений Кабінетом Міністрів України. – Сказав Міністр оборони України.

Згідно з Законом «Про оборонні закупівлі», зведений трирічний план закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення за закритими закупівлями – це перелік (номенклатура) та обсяги товарів, робіт і послуг оборонного призначення для кожного державного замовника, що постачаються (закуповуються) за закритими закупівлями, а також обсяг коштів, передбачений на зазначені цілі на плановий і наступні за плановим два бюджетні періоди.

11.02.2022