Разом переможемо!

З перших днів війни українці спрямовують свої зусилля на перемогу над ворогом. Серед них і представники приватних оборонних підприємств, які в тяжкий для держави час  не зупинили свою роботу, а продовжили виготовлення, модернізацію і ремонт ОВТ. А ще, окрім виконання державних контрактів, вони надають посильну благодійну допомогу військовим частинам Збройних Сил України та іншим військовим формуванням держави і намагаються задовольнити їхні потреби для якісного виконання бойових завдань.

Зокрема, прикладом такої взаємодії є співпраця  підприємств, які входять до громадської спілки «Ліга оборонних підприємств України» з  військовою частиною А4028 (26-м окремий стрілецький батальйон) — підрозділом у складі Сухопутних військ Збройних сил України.

Дружні відносини між виробниками ОВТ та військовою частиною не випадкові, адже в складі батальйону проходять службу працівники Виконавчої дирекції  Ліги Олег Брюшковський та Юрій Бровченко.

Розуміючи потреби військових, підприємства-члени Ліги оборонних підприємств на різних етапах  допомагали становленню частини, забезпечували елементами навчально матеріальної бази для проведення занять з бойової підготовки, інструментами та обладнанням для ремонту автомобільної техніки  тощо. А коли на початку грудня минулого року 26 ОСБ висунувся для виконання бойових завдань на Донеччину, допомога від підприємств Ліги стала ще більш суттєвою.

Бійці 26 ОСБ під час бойового вишколу до відправки на фронт

Так, завдяки підприємствам Ліги ТОВ «ДОЛЯ І КО. ЛТД», ПрАТ «НВО «Практика», ПАТ ХК «Укрспецтехніка», ТОВ «С.Т.Г.», ПП НВПП “Спаринг – Віст Центр», ТОВ «Телекарт-прилад» та ТОВ « ТОВ Термо Проджектс Україна» військовики отримали вкрай потрібні повнопривідний автомобіль, засоби зв’язку та аеророзвідки, камери нічного бачення на автомобілі, прилади обігріву та кошти на придбання запчастин для ремонту автомобільної техніки. А роботизована платформа (робот-мінер) від ТОВ «TEMERLAND» наразі дає змогу військовим ефективно та безпечно виконувати бойові завдання в умовах безпосереднього зіткнення з ворогом.

Все це допомагає нашим воїнам давати гідну відсіч ворогу і наближати нашу Перемогу!

Співпраця Ліги та 26 ОСБ триває.

19.05.2023