РНБО України затвердила Стратегію розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України затвердила Стратегію розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

Про це повідомляє УНІАН.

Стратегією передбачається створення Агентства оборонних технологій і впровадження інноваційних проектів, розвиток критичних технологій відповідно до найкращих практик, які сьогодні існують у світі.

За словами секретаря РНБОУ Олексія Данілова, стратегію було розроблено в рамках виконання Указу Президента України від 14 вересня минулого року.

«Стратегією, зокрема, закладаються такі важливі напрямки, як удосконалення системи стандартизації, уніфікації та управління якістю продукції відповідно до стандартів НАТО. Стратегією передбачається створення Агентства оборонних технологій і впровадження інноваційних проектів, розвиток критичних технологій відповідно до найкращи практик, які сьогодні існують у світі», – сказав Данілов.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня 2020 року віце-прем’єр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський презентував своє бачення реформи вітчизняного оборонно-промислового комплексу, яка передбачає, що всі державні підприємства галузі будуть корпоратизовані, причому цей процес може зайняти півтора-два роки.

У січні цього року він заявив, що Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості планує створити в Україні Агентство оборонних технологій.

19.06.2021