У парадних розрахунках – 12 бронеавто «Козак-2» 36-ї бригади морської піхоти

12 спеціалізованих броньованих авто «Козак-2», виробництва члена Ліги ПрАТ «НВО «Практика», які нещодавно надійшли на озброєння 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Білинського візьмуть участь у проходженні урочистим маршем Хрещатиком під час військового параду на честь 30-ї річниці Незалежності України.

Про це повідомляє АрміяINFORM, посилаючись на слова заступника командира батальйону морської піхоти майора Сергія Волинського.

За словами офіцера, нині бійці батальйону щоденно у зведеній механізованій колоні на нових бронеавтомобілях відточують майстерність і тренуються на летовищі «Півці», що в передмісті Чернігова.

Зазначимо, що під час параду зведена механізована колона нараховуватиме 24 парадні розрахунки. Всього — близько 300 одиниць техніки та понад тисячу силовиків. Як ми повідомляли раніше, з фото, оприлюднених прес-службою оперативного командування «Північ», окрім бронеавтомобілів «Козак-2» у парадних розрахунках також перебуватимуть інші бронеавто від «Практики», зокрема «Козак-2М1».

06.08.2021