У Верховній Раді планують внесення змін до закону «Про оборонні закупівлі»

Вчора, під час чергового засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки було проведено презентацію проекту змін до Закону України «Про оборонні закупівлі».

Новину повідомив Голова підкомітету з питань оборонної промисловості та технічної модернізації народний депутат України Ігор Копитін.

У дописі на власній сторінці у Фейсбук, народний депутат зазначив, що з поміж інших питань, які розглядалися упродовж засідання, членам Комітету було презентовано проект до прийнятого наприкінці минулого року Закону України «Про оборонні закупівлі».

За словами Ігора Копитіна, більшість пропозицій була підтримана, але «…є певні дискусійні моменти, після узгодження яких зареєструємо новий законопроект».

Проєкт закону про зміни опубліковано на веб-сайті Верховної Ради.

Пропонується, що для гарантованого забезпечення потреб безпеки та оборони, до завершення виконання державного контракту (договору) з оборонних закупівель, заборонити накладення арешту на кошти на рахунках та інше майно вітчизняних виконавців державних контрактів (договорів) з оборонних закупівель, які згідно статті 37 цього Закону внесені до Реєстру учасників та виконавців державних контрактів (договорів).

Зазначимо, що Закон «Про оборонні закупівлі», який набрав чинності 1 січня поточного року, досі не імплемінтовано. При цьому ще місяць тому, 17 березня, Кабінетом міністрів України було ухвалені фінальні з десяти Постанов Уряду, які підготував Мінстратегпром задля імплементації цього законодавчого акту.

16.04.2021