Учасники Ліги беруть участь у Другій Міжнародній оборонно-аерокосмічній виставці SAHA EXPO 2021

Низка компаній-учасників Ліги оборонних підприємств України беруть участь у Міжнародній оборонній та аерокосмічній виставці SAHA EXPO 2021, яка вчора, 10 листопада, відкрилася у Стамбулі. Організатором української об’єднаної експозиції Державного концерну «Укроборонпром» та вітчизняних приватних виробників виступає Державна компанія «Укрспецекспорт».

Ліга оборонних підприємств України на виставці представлена відомими, потужними вітчизняними виробниками та розробниками оборонної та авіаційної галузей. Свої експозиції на виставці розгорнули ТОВ «Радіонікс», АТ «Мотор Січ», ПАТ «НТК «Електронприлад», ТОВ «Дніпровський завод спеціальних труб», ТОВ «Оборонні технології».

Експозиція ПАТ «НТК «Електронприлад» на SAHA EXPO 2021. Фото ПАТ «НТК «Електронприлад»

Зазначимо, що Міжнародній оборонно-аерокосмічній виставці SAHA EXPO 2021 є одним із найпотужніших оборонно-аерокосмічних заходів у світі, на якому свою продукцію демонструють компанії, що займаються проєктуванням, розробкою та виробництвом сучасних систем та компонентів для оборонної, авіаційної та космічної промисловості. Вона слугує платформою для багатьох національних та міжнародних стратегічних напрямків співробітництва.

На виставці в Стамбулі ПАТ «НТК «Електронприлад» представляє власні розробки: бортові реєстратори ЗБН- 24МТ-03, системи паливовимірювання, заглушки ЗИ-72М та ЗИ-470М – імітатори ракет Р27 та Р73. Фото ПАТ «НТК «Електронприлад»

Організатором виставки виступає Стамбульська асоціація компаній оборонної, авіаційної та космічної промисловості (SAHA) – найбільший у Туреччині та другий за розміром у Європі оборонно-аерокосмічний кластер.

До 13 листопада захід відбуватиметься в офлайн-форматі, а з 15 листопада 2021 року до 15 лютого 2022 року – в режимі онлайн. Для того, щоб оборонні компанії мали змогу демонструвати свою продукцію саме так, турецькі розробники створили спеціальний застосунок, який дає доступ до віртуальної виставки.

11.11.2021