Відбулося чергове засідання Правління Ліги

5 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання Правління Громадської спілки «Ліга оборонних підприємств України».

Колегіальний орган управління об’єднанням розглянув поточну ситуацію у вітчизняному ОПК, обсяги залучення підприємств до виконання ДОЗ у 2021 році та напрацював позицію Ліги для висвітлення головою Правління під час Координаційної платформи Мінстратегпрому із розвитку озброєння та військової техніки, яка відбудеться 8 жовтня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України-Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського.

Також рішенням Правління до складу Ліги прийняті нові члени – ТОВ «УКРТЕХАВІА», ТОВ  «УАДКОМ» та ТОВ «ВІСЬКСЕРВІС-ВОЛОНТЕР».

ТОВ «УКРТЕХАВІА» – підприємство машинобудівельної галузі,  яке спеціалізується на виготовленні підшипників подвійного призначення для авіаційної промисловості України.

Вироби підприємства пройшли всі етапи випробувань на введені в технічну документацію, їх установка ведеться на основні серійні вироби для ДП «Антонов», АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес», ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор», ДП «Одеський авіаційний завод», ДП «Авіакон», ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект».

На підприємстві розроблена, впроваджена та функціонує система менеджменту якості «Виробництво компонентів авіаційної техніки, в тому числі, стандартних деталей (підшипників подвійного призначення).

Підприємство отримало сертифікат відповідності системи менеджменту якості вимогам ISO 9001:2015, а Державіаслужба України схвалила підприємство згідно вимог АПУ-21 як організацію-виробника компонентів до авіаційної техніки.

ТОВ  «УАДКОМ» здійснює діяльність у сфері розробки та виготовлення технологічних рішень, а саме виробів оборонного призначення (дрони, станції та модулі керування, антени, контейнери корисного навантаження для безпілотних комплексів), також надає послуги з підготовки операторів безпілотних комплексів та розробки програмного забезпечення.

ТОВ «ВІСЬКСЕРВІС-ВОЛОНТЕР» – здійснює надання послуг з харчування особового складу ЗС України, постачання продуктів харчування Збройним Силам та Національній гвардії України, іншим військовим формуванням України.

Також підприємство є виробником добових польових наборів продуктів харчування (норма №15).

          Окрім цих організаційних питань, були розглянуті й інші. Зокрема, за систематичну несплату членських внесків рішенням Правління Ліги ТОВ «ТЕМП-3000» виключено зі складу Спілки.

06.10.2021