Виконавча дирекція Ліги зустрілася з делегацією Інституту оборонного аналізу

Минулого тижня в Україні перебувала делегація Інституту оборонного аналізу (IDA, США) на чолі з Мартіном Гордоном Нейлом. Як відомо, американські партнери провели зустрічі з Віце-прем’єр-міністром України-Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України та заступником Міністра оборони України Олександром Носовим. Також в ході визиту іноземні гості виявили бажання відвідати підприємство-члена Ліги ПрАТ «НВО «Практика» та провести зустріч з Виконавчою дирекцією Ліги.
24 вересня така зустріч відбулася. Під час її проведення Генеральний директор Ліги Олег Брюшковський та директор Ліги із зовнішніх зв’язків Юлія Висоцька ознайомили американських гостей із поточною ситуацією в оборонно-промисловому комплексі України і, зокрема, із залученням приватних виробників оборонної продукції до виконання державного оборонного замовлення, із взаємодією приватного сектору оборонної промисловості з органами державної влади, з можливостями та перспективами українських приватних виробників по виходу на іноземні ринки озброєнь.
Також делегація Інституту оборонного аналізу ознайомилася з виробничими потужностями та оборонною продукцією, яку виробляє ПрАТ «НВО «Практика».


В підсумку зустрічі сторони висловили зацікавлення у подальшій співпраці.

27.09.2021