
Відео-блогер Ігор Молодан – інструктор з тактичної медицини провів порівняльний огляд бандажів американського, ізраїльського та українського виробництва. Продукція учасника Ліги, компанії «АВ-Фарма» на його думку – найпрактичніша.
АрміяInform продовжує розповідь про розробки приватних виробників оборонної продукції – учасників Ліги.
Спеціально для військових КБ «Логіка», яке входить до Ліги оборонних підприємств України, розробило інноваційний тренувальний комплекс піхотного відділення. Одна з особливостей комплексу в тім, що під час ведення стрільби можна рухатися в різні боки і займати різні положення, тоді як у звичайних тирах стрілець украй обмежений.
Мультимедійний тир є сукупністю автоматизованих робочих місць особового складу піхотного відділення з відповідними макетами озброєння й мультимедійним обладнанням. Про це розповів директор КБ «Логіка» Юрій Добронравін для АрміяInform.
Комплекс надає змогу проводити тренування відділення з бойового злагодження в межах єдиного симуляційного простору VBS.
Варто зазначити, що комплекс надає змогу проводити тренування особового складу відділення з бойового злагодження в межах єдиного симуляційного простору VBS, моделі бойової обстановки в реальному часі. Крім того, діючи в єдиній мережі, відділення може тренуватися спільно з тренажером бойової машини піхоти.
Вбудовані редактори надають керівникам занять широкі можливості з підготовки тренувальних завдань. Також доступні опції вибору місцевості, пори року, часу доби тощо.
Діями союзних та ворожих підрозділів керує штучний інтелект.
Слід зауважити, що програмне забезпечення дозволяє налаштовувати дії союзних і ворожих підрозділів, які керуються за допомогою штучного інтелекту.
За словами Юрія Добронравіна, під час тренування особовий склад відділення перебуває в окремих мультимедійних секціях з макетами зброї відповідно до бойового розрахунку.
За допомогою датчиків на екрані змінюється перспектива відповідно до положення солдатів.
Бійці рухаються всередині секцій в межах близько 6 квадратних метрів. За допомогою датчиків на шоломах на екрані змінюється перспектива відповідно до положення солдатів. Таким чином створюється доповнена реальність, яка дозволяє розігрувати безліч сценаріїв у різних умовах залежно від поставлених завдань.