Значну кількість комплектуючих для нового Ан-178-100Р створено учасниками Ліги

Беззаперечно визначною подією в авіабудівній та оборонно-промисловвій галузях України стало нещодавнє завершення побудови та викатка середнього транспортного літака Ан-178-100Р.

Ціла низка підприємств-учасників Ліги брали участь у кооперації по створенню цього літака.

Серед них – ПАТ “НТК “Електронприлад”, приватне підприємство, яке є співвиконавцем ДП “Антонов” у розробці та виготовленні літаків Ан-178-100Р.

Варто зазначити, що на дослідному зразку Ан-178-100Р №001 встановлено 54 комплектуючі вироби ПАТ “НТК “Електронприлад”, частина з яких є новими модифікаціями серійних виробів з поліпшеними характеристиками.

Візитною карткою підприємства є бортові накопичувачі, так звані, “чорні скриньки”. На новому літаку встановлено модернізовану систему реєстрації БУР-92А-06 з розширенною мережею вхідних параметрів, що забезпечує щосекунди 1024 опитування датчиків та систем літака. Також, особливої уваги варта модернізовна паливовимірювальна система ТИС-158А-02 в основу якої покладено сучасні цифрові датчики рівня палива. Перехід на цифрову шину даних між датчиками та центральним блоком обчислення дає змогу покращити точності характеристики системи та підвищити надійність.

Вітаємо усіх причетних до створення чудового військово-транспортного літака для Повітряних Сил ЗС України з дійсно оптимістичною подією!

29.12.2021