«Open Gate China» відкриє представництво в Україні

18 червня в Торгово-промисловій палаті відбудеться урочисте відкриття представництва в Україні відомої міжнародної організації «Open Gate China».

У заході візьмуть участь керівники та члени китайської делегації, Президент Торгово-промислової палати Геннадій Чижиков, представники українського бізнесу і громадськості.

Під час відкриття представництва, Президент «Open Gate China» Марко Тозон та пан Сонг Джінгву (Mr. Song Jingwu) – голова китайської делегації, віце-президент Chinese People’s Association for Friendship with Foreign Countries «CPAFFC», презентують напрями діяльності організації в нашій країні, а інші члени  китайської делегації ознайомлять українську сторону з компаніями, які вони представлятимуть.

Нагадаємо, що організація «Open Gate China» має понад 60-річну історію існування і діє у більше ніж 50 країнах світу.

Директор Ліги із зовнішніх зв’язків пані Юлія Висоцька, яка є віце-президентом «Open Gate China» в Україні, зазначає, що метою роботи цієї організації у нашій державі є налагодження культурних, просвітницьких та економічних зв’язків між Україною і Китаєм.

Запрошуємо представників підприємств-учасників Ліги взяти участь у зазначеному заході, який відбудеться 18 червня 2019 року у Торгово-промисловій палаті України (вул. Велика Житомирська, 33, каб № 401).

13.06.2019