Підприємства Ліги взяли участь в акції з популяризації військової служби

 

6 жовтня на території НК «Експоцентр України» (ВДНГ) близько десятка оборонних приватних компаній – учасників Ліги взяли участь військово-патріотичній виставці «Армі – Я Фест!», організованій Командуванням Сухопутних військ Збройних Сил України, Київською міською державною адміністрація, Київським міським військовим комісаріатом та Лігою оборонних підприємств України.

Акція була спрямована на популяризацію професії захисника Батьківщини й заохочення громадян України до військової служби за контрактом.

Учасники виставки від громадського об’єднання продемонстрували відвідувачам зразки сучасного озброєння, військової техніки і спорядження, засобів індивідуального захисту, польової медицини, систем забезпечення життєдіяльності, тощо, які прийняті на озброєння (забезпечення) і нині використовуються у Збройних Силах та інших військових формуваннях держави, в тому числі в районах проведення ООС.

Кияни та гості столиці, які прийшли у неділю до національного комплексу «Експоцентр України» залюбки фотографувалися на фоні броньованих машин, представлених ПраТ «НВО «Практика», цікавилися засобами РЕБ виробництва ХК «Укрспецтехніка» , польовим наметом ТОВ «Сівертекс», обладнаним  кліматичним устаткуванням ТОВ «Термо Проджекс Україна», системами керування вогнем артилерії від ГК «ГІС «АРТА», засобами тактичної медицин, які представила на експозиції компанія ТОВ «АВ-Фарм». Окрему зацікавленість відвідувачів викликали елементи спорядження та екіпіровка Харківського заводу індивідуального захисту та представлений ТОВ «Вектор» макет перспективного багатоцільового гелікоптера «Джміль».

Разом з іншими відвідувачами виставки з представленою продукцією підприємств також ознайомився командувач Сухопутних військ України, колишній командувач Сил спеціальних операцій генерал-лейтенант Олександр Сирський.

 

Використання матеріалу за умови вказання джерела (СС BY 4.0)