«UA.RPA» розробила інноваційний пристрій

На тлі боротьби з пандемією коронавірусу, учасник Ліги ТОВ «UA.RPA» розробила інноваційний пристрій – статичний тепловізійний термометр.

Телевізійним сюжетом про це на своїй сторінці у ФБ поділився очільник українського інноваційного агенства перспективних науково-технічних розробок UA.RPA Ігор Кабаненко.

Технологічні інновації – це перспективні ідеї і їхня практична реалізація. Фахівці ЮА.РПА це добре розуміють. Як і важливість нетривалого часу між ідеєю та працездатним виробом. Ось такий компактний пристрій може багато в чому допомогти, як в цивільному житті, так і в оборонних питаннях…

Опубліковано Igor Kabanenko Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

Розробка складається із двох камер, програмного забезпечення та так званого “чорного тіла”, яке слугує еталоном – з ним порівнюють температуру людини. Це вирізняє термометр з поміж інших подібних приладів, бо забезпечує високу точність –  максимальна похибка складає не більше 0,2 градуса за Цельсієм.

Пристрій призначений не для приватного використання і може використовуватися в місцях массового скупчення людей: на великих заводах, в ТРЦ, аеропортах чи в метро.

Використання матеріалу за умови вказання джерела (СС BY 4.0)