UA.RPA стала учасником тендеру щодо ремонту та модернізації приладів спостереження для українських БМП

Учасник ГС «Ліга оборонних підприємств України» приватне підприємство UA.RPA стала учасником тендеру в інтересах МО України щодо , ремонту та модернізації приладів спостереження для БМП.

Про відповідний тендер, що був розміщений замовником на майданчику державних закупівель ProZorro і містить три лоти (по 37 приладів кожен) на загальну вартість робіт у 34 008 217 гривень, а також участь у торгах компанії UA.RPA, повідомляє Defense Express.

Повідомляється, що оборонне відомство збирається переоснастити новими приладами 37 бойових машин піхоти.

На вимогу Міноборони, ремонт та модернізація приладів спостереження для БМП мають бути завершені до кінця листопада поточного року.

Зокрема, першим лотом замовлено послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення (ремонт за технічним станом приладу спостереження ТВНО-2(Б) з доведенням до виду ТВНО-2(Б)УМ) на суму 11 782 317 гривень. У другому лоті розміщене замовлення щодо ремонту за технічним станом приладу спостереження ТКН-3Б з доведенням його до виду ТКН-3БУМ на суму у 10 175 000 гривень. Нарешті, за 12 050 900 гривень, замовник хоче відремонтувати 37 приладів 1ПН22-М2 з доведенням до виду 1ПН22-М2УМ.

Як відомо, роботи, з відповідної модернізації комбінованого бінокулярного приладу спостереження командира машини до виду ТКН-3БУМ, приладу нічного бачення для забезпечення водіння БМП ТВНО-2БУМ та комбінованого перископного прицілу навідника-оператора 1ПН22-М2УМ, в Україні виконують саме фахівці компанії UA.RPA.

Також слід зазначити, що модернізовані на UA.RPA прилади спостереження (ТКН-3БУМ, ТВНО-2БУМ та 1ПН22-М2УМ) мають підвищені якісні характеристики без зміни зовнішніх розмірів та характеристик денного каналу. Всі вони оснащені електронно-оптичним перетворювачем ІІІ покоління, а їх нічний канал не потребує інфрачервоного підсвічування. Також модернізовані прилади мають підвищену стійкість до світлових спалахів та яскравого світла.

На разі учасники очікують прийняття відповідного рішення.