Запрошуємо до участі в семінарі з питань життєвого циклу озброєнь

На 3 липня поточного року Департаментом військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України заплановано проведення семінару з питань життєвого циклу озброєнь.

Захід буде проведено оборонним відомством спільно з Представництвом НАТО в Україні.

Передбачається обговорення питань, пов’язаних з системою управління оборонним плануванням в НАТО, програмним менеджментом в Альянсі, управлінням вартістю життєвого циклу (національні підходи та вимоги до управління вартістю, оцінка витрат та роль аналізу витрат на життєвий цикл в управлінні оборонних підприємств).

Також буде обговорено управління ризиками. Йтиметься, зокрема про керівництво FATO для програм розроблення, закупівлі і постачання.

Окремим пунктом розглядатимуться питання управління якістю – комплексний системний підхід до якості протягом життєвого циклу, вимоги щодо її забезпечення на стадіях проектування, розроблення та виробництва, під час проведення тестувань та випробувань, методи недопущення фальсифікованих матеріалів і комплектуючих.

Департамент військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України через Виконавчу дирекцією Ліги запрошує представників підприємств – учасників об’єднання взяти участь у семінарі.

Для участі в семінарі представники Ліги мають зареєструватися, надавши на електронну пошту Виконавчої дирекції  liga-ukraine.apoehali.com.ua@gmail.com інформацію за формою:

Підприємство ПІБ Посада
13.06.2019