Заступник керівника Офісу Президента провела нараду з членами правління Ліги

Сьогодні, 29 листопада відбулася робоча зустріч заступника Глави Офісу Президента України Анни Коваленко з членами Правління ГС «Ліга оборонних підприємств України».

Під час зустрічі головну увагу було приділено нагальним проблемам, які виникають у відносинах приватних оборонних підприємств та державних замовників в ході виконання державного оборонного замовлення.

Заступник керівника Офісу Президента висловила свою підтримку намірам налагодити чіткі і прозорі ділові взаємини між різними сторонами ДОЗ, і запропонувала обговорити оптимальні шляхи вирішення існуючих проблем.

В ході конструктивного професійного діалогу було намічено низку заходів, які мають забезпечити створення більш якісного формату стосунків між виробниками озброєнь та замовниками.

В розмові з представниками керівного органу Ліги, Анна Коваленко погодилася з пропозицією щодо доцільності створення при Президентові України окремого дорадчого органу, який мав би забезпечити ефективне формування рішень у сфері ОПК, і зокрема опікувався питаннями оборонно-промислової політики.

Також заступник керівника Офісу Президента та члени правління Ліги зійшлися в думці щодо необхідності більш широкого залучення приватних підприємств галузі до процесу формування ДОЗ та державної оборонно-промислової політики в цілому.

В цілому проведена зустріч стала яскравим індикатором зацікавленості української влади у встановленні рівноправних, прозорих партнерських взаємин держави і приватного оборонного бізнесу, а відтак і в створені потужного оборонно-промислового комплексу, здатного стати не лише запорукою незалежності України, а й локомотивом економічного розквіту держави.

Використання матеріалу за умови вказання джерела (СС BY 4.0)