ТОВ «ФІРМА СПЕШЛ ТЕКСТАЙЛ ГРУП» (STG)

«ФІРМА СПЕШЛ ТЕКСТАЙЛ ГРУП» (STG) – виробничо-торгова компанія, лідер поставок професійного текстилю в Україні.

Виробництво тканини здійснюється на сучасному обладнанні спільно з провідними світовими виробниками текстилю. “ФІРМА СПЕШЛ ТЕКСТАЙЛ ГРУП” (STG) є ексклюзивним представником компаній Sapphire Finishing Mills (Пакистан) і Daletec (Далітек, Норвегія) на території України.

Результати багаторічного досвіду роботи і впровадження інноваційних технологій, дозволили нам здійснити прорив в області розробки нового рівня захисту і створити текстиль, що володіє унікальними за своїми показниками характеристиками.

Лідери національної промисловості України більше 10 років віддають перевагу нашим матеріалам при виготовленні сертифікованої спецодягу.

 

Ми не просто виробничо-торгова компанія, ми – законодавці нових стандартів якості по спецодязі. STG сьогодні – це пошук нових ідей та оптимальних рішень для українського ринку спецодягу. “ФІРМА СПЕШЛ ТЕКСТАЙЛ ГРУП” – це унікальні пропозиції, які максимально відповідають очікуванням і потребам наших клієнтів і партнерів, а також новаторство та вплив на формування нових стандартів спецодягу. В активі компанії є готові рішення для підприємств енергетики, металургії, нафтогазового сектора і машинобудування, харчової промисловості та сільського господарства.

Наші матеріали пройшли випробування і успішно використовуються для пошиття спецодягу у всіх галузях економіки України.

Широкий товарний асортимент дозволяє задовольнити найвибагливіші запити наших клієнтів. Налагоджена система поставок і взаємозв’язок між підрозділами компанії забезпечує постійну наявність тканини на складі.

У своїй діяльності ми практикуємо експертний підхід в вирішенні серйозних виробничих завдань в області промислової безпеки і охорони праці. Щодня наші фахівці здійснюють професійну підтримку наших клієнтів, розробляють стандарти, беруть участь у виробничих випробуваннях нових матеріалів на підприємствах, які закуповують спецодяг.

Наша мета – підвищити рівень безпеки на виробництві та бути експертом в області текстилю для наших споживачів.

Звернувшись до відділу продажів нашої компанії, ви зможете купити тканини для спецодягу оптом зі складу, що знаходиться в м Харкові. У великих обсягах і колірній гамі завжди представлені:

– 100% бавовняні хб тканини для спецодягу від загальновиробничих забруднень і впливів;

– 100% бавовняні тканини для спецодягу енергетиків, газовиків і т.п .;

– 100% бавовняні хб тканини для спецодягу від загальновиробничих забруднень і впливів;

– 100% бавовняні тканини для спецодягу енергетиків, газовиків і т.п .;

– 100% бавовняні вогнезахисні тканини для спецодягу зварників, металургів, пожежних;

– сумішеві тканини для спецодягу від загальновиробничих забруднень і впливів;

– антистатичні тканини для спецодягу працівників АЗС та нафтогазовидобувної промисловості;

– тканини для орендної спецодягу;

камуфльовані тканини за стандартами НАТО, МОУ та МВС України;

– технічні термостійкі вогнетривкі тканини Alfa Maritex (Альфа Марітекс) – утеплювачі в високотемпературних середовищах.

В найкоротші терміни, ми готові поставити потрібну Вам тканину для спецодягу в потрібному кольорі та об’ємі на ексклюзивних умовах. Фахівці відділу логістики підберуть зручні і економічно вигідні варіанти доставки матеріалів, які Вас зацікавили у будь-яку точку України.

 

 

           

Продукція підприємства