Директор із зовнішніх зв’язків Юлія Висоцька презентувала Лігу представникам американської влади та бізнесу

12-16 жовтня 2018 року Директор Ліги із зовнішніх зв’язків Юлія Висоцька перебувала в США, де взяла участь у низці заходів, організованих американською стороною.
Так, 12 жовтня вона була учасником ХІХ Конференції «Прагнення до створення зрілої нації. Заходи з розбудови військового та військово-технічного комплексів». У цьому заході  взяли участь представники Міністерства оборони і Державного департаменту США, відомі американські експерти, у т.ч. Президент “Jamestown Foundation” Глен Ховард, Старший директор “Penn Biden Foundation” Майк Карпентер, представник “Heritage Foundation” Люк Коффі, Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Валерій Чалий, народні депутати України Андрій Левус та Олексій Скрипник, делегація ДК «Укроборонпром» на чолі з Генеральним директором Павлом Букіним, представники українських та американських громадських організацій.


В ході Конференції Юлія Висоцька провела ряд зустріч з представниками державних органів США та американськими бізнесменами, під час яких презентувала Лігу.
Крім того, 15-16 жовтня українська делегація у складі представників Укроборонпрому та Ліги провела зустрічі:
з представниками американського бізнес-спільноти, під час якої обговорювались перспективи ведення бізнесу з українськими оборонними підприємствами;
з директором Офісу України, Росії та Євразії Міністерства торгівлі США Метью Едвардсом;
директором Офісу Східної Європи Державного департаменту США Бредом Френденом;
членом Центру нової американської безпеки, колишнім помічником Міністра оборони США з питань Європи і НАТО Джимом Таунсендом;
екс-командувачем Європейським командуванням США адміралом Джеймсом Стравідісом;
директором Департаменту з питань закупівель та захисту технологій Міністерства оборони США Тіною Кайданов.


Під час зазначених зустрічей Юлія Висоцька налагодила робочі контакти та, окрім презентації Ліги, розповіла американським партнерам про проблемні питання, що мають місце у вітчизняному ОПК з точки зору приватних виробників, в тому числі про труднощі із закупівлею в США комплектуючих та компонентів для виробництва зброї і військової техніки.
Також, вона акцентувала на важливість допомоги Україні з боку США наданням зброї та військового обладнання, але при цьому зазначила, що, за можливості, така допомога має включати продукцію, яка відсутня в Україні і не виробляється українськими підприємствами.

19.10.2018