ЄХАНУРОВ Юрій Іванович

Голова Наглядової ради

Голова Наглядової ради ГС «Ліга оборонних підприємств України»

Український політик, громадський діяч.

З липня 2009 по лютий 2010 — перший заступник Глави Секретаріату Президента України, з грудня 2007 по червень 2009 — Міністр оборони України. У 2005–2006 — Прем’єр-міністр України. Народний депутат України 3-го, 4-го і 5-го скликань.

У 1973 році закінчив з відзнакою планово-економічний факультет Київського інституту народного господарства за спеціальністю «економіст».
У 1984 році у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка захистив кандидатську дисертацію на тему «Підвищення ефективності капітальних вкладень в будівництві (на прикладі регіональних будівельно-промислових комплексів)», йому присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук. Згодом, у тому ж університеті, у 1992 році Ю.І. Єханурову присвоєно вчене звання доцента кафедри теоретичної та прикладної економіки, а у 2004 році — вчене звання професора кафедри теоретичної та прикладної економіки.
З 1988 року, по теперішній час Ю.І. Єхануров викладає на кафедрі Економіки підприємства Київського національного університету ім. Т. Шевченка.