Ліга підтримує рішення Уряду України, спрямовані на спрощення зовнішньоекономічної діяльності приватного сектору ОПК

8 квітня під час засідання Кабінету Міністрів України було прийнято Постанову про скасування зобов’язання суб’єктів господарювання, яким надані повноваження на експорт товарів військового призначення, здійснювати маркетинг ринку збуту і встановлювати зовнішні ціни на товари військового призначення за погодженням з ДК “Укроборонпром”.

На підтримку цього безперечно прогресивного рішення українського Уряду, громадська спілка “Ліга оборонних підприємств України”, надіслала лист на ім’я Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

“Вважаємо, що реалізація цього рішення не тільки створить рівні умови для здійснення зовнішньоекономічної діяльності підприємствами всіх форм власності, а й загалом підвищить конкурентоспроможність вітчизняної продукції військового призначення на міжнародному ринку озброєння і військової техніки.
Впевнені, що зазначені зміни та подальші заходи держави в напрямку лібералізації зовнішньоекономічної діяльності значно посилять перспективи розвитку та ефективність діяльності українських оборонних підприємств”, – зазначається у зверненні громадського обєднання до Глави Уряду.

Повний текст листа за посиланням:

Шмигалю Д.А.
Використання матеріалу за умови вказання джерела (СС BY 4.0)

13.04.2020