«Отаман» 6х6 та «Козак-2М» від «Практики» представлено на збройовій виставці у Перу

Бронетранспортер «Отаман» 6х6 та «Козак-2М» виробництва члена Ліги ПрАТ НВО «Практика» представлені ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» на одній із найбільших світових виставок зброї у Південній Америці – на 8-й Міжнародній виставці SITDEF Perú у місті Ліма, яка розпочалася 28 жовтня 2021.
Бронетранспортер “Отаман” 6х6 та тактичний бронеавтомобіль Козак-2М презентуються міжнародній спільноті на об’єднаному стенді ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» разом із БТР-4МВ виробництва ДП ХКБМ ім Морозова.
За словами директора Ліги із зовнішніх зв’язків Юлії Висоцької, це яскравий та символічний приклад вдалого державно- приватного співробітництва секторів оборонно-промислового комплексу України та спільного просування вітчизняних продуктів. Безсумнівно, така практика сприяє покращенню іміджу України в світі та підвищенню конкурентоспроможності нашого оборонного комплексу на світових ринках.

Також, керівництво та весь колектив компанії «Практика» висловлює щиру подяку співробітникам ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» за допомогу в організації та проведенні виставки.
Загалом до виставки долучилося 192 компанії з 27 країн-учасниць з усього світу. Очікується, що захід відвідає понад 50 000 осіб, які ознайомляться з продукцією військового та подвійного призначення, що розташована на 60 000 м2.

Виставка триватиме 28–31 жовтня 2021 року.

30.10.2021