Представник Ліги відвідав міжнародну виставку Milipol Paris-2021

Член Правління Ліги оборонних підприємств України, Генеральний директор і власник Науково-виробничого приватного підприємства «Спаринг-Віст Центр» (ТМ «Ecotest») Ростислав Смук відвідав міжнародну виставку Milipol Paris-2021, що завершує свою роботу сьогодні у французькій столиці.
Представник Ліги ознайомився із досягненнями та тенденціями розвитку сучасних озброєнь, засобів цивільної оборони та цифрових технологій в оборонній промисловості як Французької Республіки, так і держав-учасниць виставкових заходів.
Під час спілкування з іноземними колегами-учасниками та відвідувачами виставки, Ростислав Смук поінформував їх про здобутки та можливості українських приватних виробників оборонного сектору промисловості та запросив до налагодження ділових партнерських відносин, зокрема спираючись на потенціал та можливості Ліги оборонних підприємств України.
Нагадаємо, що Milipol Paris — міжнародна виставка засобів і систем безпеки, що проходить у столиці Французької Республіки Парижі. Протягом багатьох десятиліть виставка користується в усьому світі статусом провідного заходу, присвяченого безпеці. Milipol Paris — це форум для презентації останніх технологічних інновацій у цій галузі, ефективного задоволення потреб сектору в цілому, а також для вирішення поточних загроз та небезпек.

22.10.2021