Представники Ліги взяли участь у щорічному Семінарі з розвитку ОПК України

13 грудня в режимі відеоконференції відбувся щорічний Семінар з розвитку оборонно-промислового комплексу України.

Головним організатором заходу стало Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України. Тему цьогорічного семінару стало «Позабюджетне фінансування підприємств ОПК та проєктів військово-промислового розвитку в умовах глобалізації світової економіки».

До участі у семінарі, окрім посадовців державних органів влади, фахівців Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, підприємств вітчизняного ОПК державної форми власності та експертів НАТО, долучилися також представники приватного сектору оборонної промисловості України.

Від Ліги оборонних підприємств України участь у семінарі взяли Генеральний директор Спілки Олег Брюшковський, заступник генерального директора ТОВ «Доля і Ко. ЛТД» Андрій Крутих, директор Департаменту супроводження системних проектів ТОВ «Телекарт-прилад» Олексій Савицький та заступник директора Департаменту розробки спеціального програмного забезпечення цього ж підприємства Володимир Калінін, Директор з корпоративних прав та інвестиційних проектів АТ «Мотор Січ» Володимир Семенов та начальник відділу інвестицій управління з  корпоративних прав та інвестиційних проектів компанії «Мотор Січ» Андрій Мокроусов.

Під час Семінару було обговорено оборонну та промислову стратегію України – можливості, виклики та стан її реалізації, фінансування оборонних підприємств України в контексті реалізації оборонно-промислової стратегії (створення Державного цільового фонду). Представники Міністерства економіки України розповіли про інвестиції в оборонні підприємства через позабюджетні лінії фінансування, а експерт зі сторони НАТО Пітер Янсен поінформував про очікування щодо належної оцінки вартості військової продукції.

17.12.2021