Американські радники відвідали «Телекарт-Прилад»

6 червня, учасника Ліги підприємство ТОВ «Телекарт-Прилад» відвідали високоповажні гості – Заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський та делегація зі Сполучених Штатів Америки, очолювана старшим радником з питань реформування оборонного комплексу доктором Дональдом Вінтером.

Як ми уже повідомляли, заокеанські експерти перебувають в Україні з метою вивчення стану справ в оборонному секторі нашої держави задля подальшого напрацювання відповідних рекомендації щодо реформування та розвитку українського ОПК.

Окрему увагу в своїй роботі делегація приділяє приватному сектору нашої «оборонки», зокрема учасникам Ліги оборонних підприємств України.

Саме тому разом з Генеральним директором ТОВ «Телекарт-Прилад» Олексієм Козловим, американську делегацію на заводі зустрічали Голова правління Ліги Олег Висоцький та Генеральний директор Громадської спілки Олександр Ясинський.

На «Телекарт-Приладі» високі гості ознайомилися з виробничими потужностями та продукцією підприємства. Також доктор Вінтер та його колеги отримали вичерпні відповіді на свої запитання, зокрема щодо специфіки та умов виконання підприємством державного оборонного замовлення, проблем, з якими стикається приватний виробник в ході реалізації ДОЗ. Нагадаємо, що нині «Телекарт-Прилад» співпрацює з Міністерством оборони України за трьома основними напрямками.

Насамперед, йдеться про створення машини управління від роти – до бригади включно.

Другий напрям – розробка системи управління протикорабельного ракетного комплексу 360МЦ «Нептун», для якого на заводі було створено машину управління –  оснащену сучасною електронною апаратурою, засобами зв’язку та зручними місцями управління для посадових осіб, які керують батареєю.

І ще один проект, який нині реалізовується на підприємстві – участь у створенні автоматизованої системи управління ЗСУ.

Серед перспективних новинок «Телекарт-Приладу» – концепція цифрового солдата, яка має інтегруватися у тактичну систему поля бою, і яку підприємство представляло у Броварах, під час презентації діяльності Ліги Київській асоціації військових аташе.

 

Використання матеріалу за умови вказання джерела (СС BY 4.0)