Директор із зовнішніх зв’язків Ліги, пані Юлія Висоцька, взяла участь у Міжнародна інвестиційній конференції «New Ukraine 2018»

15-17 травня у КВЦ «Парковий» відбулася Шоста Міжнародна Інвестиційна Конференція «Нова Україна» («New Ukraine Investment Conference»).
«New Ukraine Investment Conference» – платформа, яка забезпечує комунікацію між інвесторами, корпораціями та урядом для обговорення потенційного партнерства, співпраці, а також соціально-економічних проблем держави з метою покращення інвестиційного клімату та створення успішної Нової України.
Міжнародна інвестиційна конференція «New Ukraine 2018» – це найкраща можливість зустрітися особисто з керівництвом українських корпорацій та політичними лідерами, а також налагодити відносини для поточних та майбутніх проектів.
Впродовж конференції відбулися панельні дискусії з основними представниками міжнародної та місцевої політичної та бізнес-спільнот; зустрічі сам на сам з інвесторами та керівниками компаній;
групові зустрічі та презентації найбільших корпорацій України, США, Канади, Ізраїля, країн Центральної та Східної Європи. Також було презентовано найкращі інвестиційні проекти.

Пані Юлія Висоцька, Директор із зовнішніх зв’язків Ліги, взяла участь у дискусії, що відбувалася в рамках тематичної панелі «Оборонна та аерокосмічна промисловість», де висвітлила потенціал і привабливість для інвестицій сфери приватного ОПК.

Перший день конференції завершився Гала-вечором.

На другий день інвестори за запрошенням відвідали низку українських підприємств.
Серед тем для обговорення також були:

  • Сільське господарство та харчова промисловість.
  • Макроекономіка й геополітика.
  • Енергетика: нафта, газ, вугілля та відновлювальні джерела енергії.
  • Приватизація й регіональний розвиток.
  • Венчурний капітал, інформаційні технології та блокчейн.