ДОЛЯ І КО. ЛТД отримала статус ексклюзивного дистриб’ютора Thales Defence & Security, Inc

Учасник Ліги оборонних підприємств України, компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД отримала статус ексклюзивного дистриб’ютора Thales Defence & Security, Inc – одного з глобальних лідерів оборонної сфери, телекомунікацій, рішень для авіації, космосу та цифрової безпеки.

Повідомлення про це оприлюднено на офіційній сторінці ДОЛЯ І КО. ЛТД у Фейсбук.

Нагадаємо, що Thales Defense & Security, Inc. (TDSI) зі штаб-квартирою в Кларксбурзі, США — глобальна компанія, яка обслуговує оборонні, федеральні та комерційні ринки з інноваційними рішеннями для наземних тактичних, повітряних і авіаційних, морських та безпекових областей.

Thales Defense & Security, Inc. є дочірньою компанією компанії Thales (Euronext Paris: HO), світовим лідером технологій, що формують світ завтрашнього дня. Thales Group надає рішення, послуги та продукцію клієнтам на ринках авіації, космосу, транспорту, цифрової ідентичності та безпеки, а також на оборонних ринках. Маючи 80 000 співробітників у 68 країнах, Thales у 2019 році досяг обороту 18,4 млрд євро. Thales приділяє велику увагу цифровим інноваціям – телекомунікаціям, Big Data, штучному інтелекту та кібербезпеці, технологіям, які підтримують бізнес, організації та уряди у вирішальні моменти.

Корпорація Thales Defense & Security, Inc. є світовим провайдером критично важливих систем зв’язку з 1964 року. З того часу компанія набула широкого спектру нових можливостей, що розширюють проникнення на оборонні та захисні майданчики, включаючи новітні тактичні засоби зв’язку, шлем-дисплеї та технології відстеження руху; термінали SATCOM; вдосконалені системи локації; системи навчання та моделювання; рішення щодо захисту даних; сенсорні та ракетні системи.

Крім того, Thales Defense & Security, Inc. служить центром для технологій, використовуючи широкомасштабні системні рішення – наприклад, системи управління бойовими діями; морські, повітряні та наземні ISR; системи радіоелектронної боротьби – для задоволення потреб США.

Вітаємо керівництво і весь колектив ДОЛЯ І КО. ЛТД з черговим вагомим здобутком, який яскраво засвідчує визнання і довіру, яку висловлюють українській приватній компанії її міжнародні партнери – світові лідери оборонної індустрії!

Використання матеріалу за умови вказання джерела (СС BY 4.0)