Іноземні військові аташе ознайомилися з продукцією учасників Ліги

16 травня  в м. Бровари Київської області ГС «Ліга оборонних підприємств України»  презентувала свою діяльність членам Київської асоціації військових аташе (КАВА).

Почесні гості та іноземні військові аташе із близько тридцяти країн світу ознайомилися зі зразками продукції вітчизняних приватних підприємств – членів Ліги, які упродовж тривалого часу працюють в інтересах зміцнення обороноздатності нашої держави і по праву займають гідне місце в когорті кращих виробників вітчизняного ОПК.

Відкриваючи презентацію, Генеральний директор «Ліги оборонних підприємств України» Олександр Ясинський привітав присутніх і звернув увагу представників іноземного військово-дипломатичного корпусу на те, до досягнення приватної оборонної промисловості в Україні мають особливу цінність, оскільки техніка, представлена на презентації, пройшла найсерйозніші випробування в умовах реальних бойових дій на Сході нашої держави.

Присутній на заході заступник Генерального директора Укроборонпрому Сергій Омельченко у свою чергою, під час наданого слова наголосив на продуктивній співпраці Ліги і Концерну, зазначивши, що нині державний концерн подолав монополію, і приватні зброярі можуть вільно співпрацювати із будь-якими іноземними замовниками.

Дякуючи організаторам презентації за запрошення, президент Київської асоціації військових аташе полковник Норберт Гес (Німеччина) від імені усіх членів асоціації запевнив, що усі присутні аташе готові до співпраці з Лігою, та надзвичайно зацікавлені в ознайомленні з продукцією, представленою компаніями – учасниками обєднання.

І справді, оглядаючи озброєння, військової техніку та спорядження, які були презентовані підприємствами Ліги, військові дипломати проявили неабиякий інтерес до побаченого і були приємно вражені здобутками українських приватних зброярів.

Варто зазначити, що у презентації, яка проходила у Броварах, на території учасника Ліги, ТОВ «Термо Проджектс Україна», взяли участь компанії: ТОВ «ТПУ», Корпорація «ТАСКО», компанія «Вектор», ТОВ «ТЕХІМПЕКС», ТОВ «Доля і Ко. ЛТД», ТОВ «Радіонікс», ТОВ «ЮА.РПА», СКМЗ, ГК «ГІС «АРТА», «ІНВП «УКРТЕХНАНО» ТОВ, ТОВ «Мадек», Текспротект, Науково-виробниче приватне підприємство ПП «Спаринг Віст Центр», ПрАТ «НВО «Практика», ТОВ «Сівертекс», ХК «Укрспецтехніка», ТОВ «Телекард-прилад», ТОВ «Українські мінометні системи», Авіафарма.

В переліку продукції, яку було представлено – 120 мм міномет «Бучарда», стволи 125 мм танкової гармати 2А-46М та різнокаліберних мінометів, боєприпаси, системи керування вогнем артилерії, новітні зразки бронесталі, засобів радіактивного, хімічного та бактеріологічного захисту, радіоелектронної боротьби, зв’язку, системи кондиціювання та обігріву для бронетехніки, польовий намет для особового складу, засоби тактичної медицини,броньований автомобіль «Козак 2М» та мобільна платформа з мультиліфтом, який дозволяє оперативно здійснювати завантаження і розвантаження різних вантажів, зокрема боєприпасів, проводити евакуацію броньованих машин, тощо. Увагу гостей також привернули наземний роботизований комплекс «Ласка», система «Солдат майбутнього», презентаційні матеріали розвідувального супутника, інші вироби та розробки, представлені в експозиційні залі на відкритому майданчику.

У підсумку захід став чудовим майданчиком для налагодження перспективних ділових контактів між вітчизняним приватним бізнесом, об’єднаним під егідою Ліги і військовиками збройних сил країн світу, які мають військово-дипломатичні представництва в Україні.