На «Зброя та безпека -2019» компанія «UA.RPA» презентує новітні високотехнологічні розробки

8 жовтня, о 13.00 в межах Міжнародної спеціалізованої виставки озброєнь «Зброя та безпека 2019» учасник Ліги оборонних підприємств приватна компанія «UA.RPA» («Українська агенція з перспективних науково-технічних розробок») планує провести публічну прес-конференцію з метою презентації основних результатів п’ятирічної діяльності підприємства та представить новітні високотехнологічні оборонні розробки.

На захід запрошуються представники влади, приватного сектору українського ОПК та засобів масової інформації.

Варто нагадати, що з поміж іншого, оборонне підприємство «UA.RPA» спеціалізується на створенні та модернізації лазерних систем та пристроїв нічного бачення. При цьому, нещодавно «UA.RPA» отримала статус Представника компанії HARRIS CORPORATION (www.harris.com) у сфері продажу та обслуговування приладів нічного бачення на території України.

Зауважимо, що HARRIS CORPORATION була заснована в США у 1895 році, під назвою Harris Automatic Press Company.

В оборонній сфері Harris брала участь в розробці електронного оснащення винищувача-бомбардувальника F / A-18 Hornet, винищувача F-22, гелікоптера Comanche та іншої військової техніки. Нині компанія працює за декількома напрямами створення оборонної продукції:

Комунікаційні системи (Communication Systems) – включає два напрямки, тактичні системи зв’язку для армії і професійні системи зв’язку для служб безпеки. Виробляє широкий спектр пересувних радіостанцій і портативних радіопередавачів.

Космічні та розвідувальні системи (Space and Intelligence Systems) – виробляє камери високої роздільної здатності та інші датчики, переважно для установки на супутники. Також надає послуги з обробки отриманої супутниками інформації.

Електронні системи (Electronic Systems) – розробка, виробництво і тестування електронного оснащення військової техніки, в основному авіаційної.

Критичні мережі (Critical Networks) – надає послуги Управлінню повітряним рухом, аеропортам, авіакомпаніям та іншим клієнтам щодо забезпечення контролю за повітряним транспортом. Ці послуги включають підтримку в робочому стані обладнання, збір, передачу та обробку інформації. Також забезпечує роботу обсерваторії Голдстоун.

 

Використання матеріалу за умови вказання джерела (СС BY 4.0)