«Радіонікс» ТОВ

ТОВ «Радіонікс» є однією з українських компаній, що найбільш динамічно розвиваються на ринку розробки, модернізації та виробництва систем радіолокації, навігації та радіозв’язку.
Підприємство орієнтоване на розробку новітніх радіолокаційних систем управління повітряним рухом і посадкою, метеонавігаційних РЛС з використанням сучасної мікроелементної бази і високих технологій на всіх етапах проектування і серійного виготовлення наукомісткої продукції.
 Основними напрямками діяльності компанії є:
модернізація радіолокаційних систем управління повітряним рухом і посадки;
розробка і виробництво метеонавігаційних РЛС;
розробка радіолокаційних систем синтезування апертури.
 Крім функціонально закінчених систем, компанія представляє на ринку серійні СВЧ модулі і комплексірованние вироби різного призначення в діапазоні частот до 40ГГц:
прецизійні малошумливі когерентні блоки задаючих генераторів для імпульсно-доплерівських радіолокаційних систем;
надширокосмугові блоки формування комплексів помехових сигналів з АІМ, ЧМ і ФМ;
надширокосмугові малошумні підсилювачі потужності до 200 Вт / октава;
приймально-передавальні пристрої для зв’язкових, радіолокаційних систем і комплексів радіоелектронної боротьби;
цифрові приймачі з миттєвою смугою аналізу до ΔFмгн = 1 ГГц і реалізацією алгоритмів швидкого перетворення Фур’є в реальному масштабі часу;
блоки цифрової обробки радіолокаційної інформації з реалізацією алгоритмів цифрового синтезування апертури антени і спектрально- кореляційного аналізу.
З моменту створення, компанією взято курс на створення конкурентоспроможних складних комплексірованние виробів, які не поступаються за своїми технічними характеристиками кращим світовим зразкам. Високий науково-технічний потенціал, наявність матеріально-технічної і випробувальної бази та технологічні можливості дозволяють підприємству здійснювати повний цикл розробки, випробувань і постановки на серійне виробництво найбільш складних виробів сучасної радіоелектронної техніки.

Тематика деяких робіт ТОВ «Радіонікс»

– Створення пасивної радіолокаційної головки самонаведення для ракети типу «повітря-повітря».

– Створення сучасної системи спеціального радіомоніторингу і придушення джерел радіовипромінювання.

– Оснащення літаків тактичної авіації бортовим противорадіолокаційним комплексом.

– Створення бортового комплексу індивідуального радіоелектронного захисту для літаків-винищувачів.

– Створення активної радіолокаційної головки самонаведення класу «повітря-повітря».

– Створення бортової авіаційної станції радіотехнічної розвідки.

– Модернізація радіолокаційних прицільних комплексів літаків-винищувачів МіГ-29 та Су-27 з метою забезпечення роботи по наземних цілях.

– Розроблення станції активних завад радіопідривникам артилерійських боєприпасів.

– Модернізація зенітного ракетного комплексу С-125.

– Розроблення малогабаритного когерентного багатофункціонального, багаторежимного бортового радару для рішення бойових задач в режимах роботи «Повітря», «Поверхня» та «Навігація».

– Розроблення приймально-передавального модуля гібридно-інтегрального виконання на сучасній елементній базі з твердотільним підсилювачем потужності в якості передавача, призначеного для роботи в складі бортової метеонавігаційної радіолокаційної станції.

– Розроблення сучасної системи спеціального радіомоніторингу та локалізації джерел радіовипромінювання на основі використання широкосмугових цифрових приймальних пристроїв.

– Створення багатоканальної та багатофункціональної радіотехнічної випробувальної системи радіоелектронної боротьби з метою імітації реального електромагнітного поля в бойовий обстановці під час застосування радіоелектронних засобів наведення, ППО, управління озброєнням та створення випромінюючим радіоелектронним засобам РЭС різного типу завад.

– Створення радіотехнічної системи захисту радіолокаційних станцій (станцій наведення ракет) від протирадіолокаційних ракет с пасивними головками самонаведення.

– Розроблення багатофункціональної активної моноімпульсної доплеровської радіолокаційної головки самонаведення для оснащення ракет класу «повітря-повітря» та «поверхня-повітря».

– Ремонт та модернізація оптико-локаційних станцій прицілювання літаків-винищувачів.

– Створення автоматизованого комплексу звукової розвідки з метою забезпечення акустичної інформованості екіпажів броньованих машин за рахунок надання інформації щодо атакуючих загрозах.

– Розроблення мобільної автоматизованої системи радіомоніторингу та придушення радіоканалів управління безпілотних авіаційних комплексів.

01.03.2017