Представник Ліги взяв участь у засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО

Директор із зовнішніх зв’язків Ліги Юлія Висоцька у складі офіційної делегації України на чолі із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрієм Бровченком взяла участь засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи високого рівня, яка відбулася  5 березня 2018 року в штаб-квартирі НАТО (м.Брюссель, Королівство Бельгія).

Під час зустрічі, в якій взяли участь представники всіх 29 країн-членів НАТО, зокрема,  обговорювалися питання реформування вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

 

У своєму виступі Юлія Висоцька презентувала Лігу та висвітлила проблемні питання, що мають місце в ОПК України та потребують якнайшвидшого вирішення (зміна системи ціноутворення на продукцію оборонного призначення, введення особливого режиму кредитування підприємств-виконавців державного оборонного замовлення, удосконалення існуючої системи експортного контролю України, створення в Україні ефективної системи державних закупівель продукції оборонного призначення тощо).

В свою чергу, представники НАТО висловили зацікавленість у співпраці з приватним оборонним сектором України. Передбачається, що найближчим часом представники Альянсу відвідають Україну для більш детального вивчення зазначених питань та надання організаційно-інформаційної допомоги у їх вирішенні.