Секретар РНБО – за впровадження посади віце-прем’єр-міністра – міністра з питань оборонно-промислової політики

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов наголосив на актуальності запровадження в Уряді посади віце-прем’єр-міністра – міністра з питань оборонно-промислової політики.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби РНБО.

Відповідну думку Олексій Данилов висловив учора, під час наради з представниками найбільших підприємств авіаційної галузі.

Нагадаємо, що в нараді взяли участь представники флагманів українського авіабудування, серед яких був присутній і президент  учасника Ліги АТ “Мотор Січ” Вячеслав Богуслаєв.

Як зазначається у повідомленні, на думку представників авіаційної галузі, Державний концерн “Укроборонпром” показав недостатню ефективність в управлінні державними авіаційними підприємствами, а поспішна корпоратизація окремих підприємств без урахування принципів державної військово-промислової політики може призвести до негативних наслідків. Важливим у цьому контексті є забезпечення підприємств державним замовленням, збереження трудових колективів та залучення інвестицій у новітні вітчизняні розробки.

Торкаючись питання реформування ДК «Укроборонпром», О. Данілов застеріг від непродуманих рішень і наголосив на необхідності збереження унікального національного виробництва, наукової бази та кваліфікованих кадрів.

Також, О. Данілов також наголосив на необхідності розробки довгострокової державної авіаційної програми та забезпеченні вітчизняних підприємств державними замовленнями.

Використання матеріалу за умови вказання джерела (СС BY 4.0)