«ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД», завершив виконання державного контракту на постачання до ЗСУ командно-штабних машин

Учасник Ліги ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД», завершив виконання Державного контракту на постачання до Збройних Сил України командно-штабних машин.

Про це повідомив директор департаменту супроводу системних проектів підприємства Олексій Савицький.

За його словами, фінішні три одиниці КШМ на базі БМП-1 та засоби радіорелейного зв’язку Р-402, які виготовляє «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД», було урочисто передано у війська 23 серпня, разом з іншою військовою технікою та озброєнням Президентом України Володимиром Зеленським, напередодні Дня Незалежності, в День Державного Прапора України.

Зазначимо, що на сьогодні підприємство опанувало серійний випуск КШМ призначених для управління військами та організації зв’язку в оперативно-тактичній ланці управління, в русі (на плаву) і на стоянці, як автономно, так і в складі вузла зв’язку. Транспортна база КШМ, які створює «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД»,  обладнана фільтровентиляційним обладнанням, кондиціонером, обігрівачем і системою гарантованого електроживлення.

Командно-штабні машини на різних транспортних базах, виробництво яких нині налагоджено на підприємстві, оснащуються засобами зв’язку та автоматизації, персональними комп’ютерами, що забезпечують командиру можливість управляти підлеглими підрозділами, здійснювати набір, відображення, реєстрацію, обробку, введення, виведення текстової та відеоінформації, зберігання і ведення баз даних, а також визначення місця розташування машини на місцевості й автоматичне відображення координат на електронній мапі.

26.08.2020