ТОВ «НВП «ТЕМП-3000» відновив швейне виробництво

Інформацію про це оприлюднено у Фейсбук на офіційній сторінці підприємства – учасника Ліги оборонних підприємств України.

Нагадаємо, що 29 березня у виробничих приміщеннях приватного підприємства сталася пожежа, яка поставила під реальну загрозу виконання масштабних контрактів 2019 року з забезпечення Збройних Сил України та інших силових структур засобами індивідуального бронезахисту.

Попри це, як зазначається у повідомленні, колективу ТОВ «НВП «Темп-3000» вже вдалося відновити роботу швейного цеху, який було знищено вогнем.

Також повідомляється, що на початку цього тижня цех вийшов на планові обсяги виробництва продукції.

Ще раніше, вже на третій день після пожежі, було відновлено виробництво жорстких бронеелементів. Зараз ця виробнича ділянка також вийшла на попередні потужності і може виготовляти 500 комплектів бронепластин щодоби.

Відновлювальні роботи на підприємстві тривають.

«На черзі дуже складне і надзвичайно важливе завдання – відновлення роботи цеху з виготовлення шоломів. Ремонтні бригади після ретельної діагностики вже працюють над відновленням обладнання, яке суттєво постраждало від пожежі. І динаміка ходу робіт дає всі підстави стверджувати, що вже наступного тижня буде виготовлено першу партію шоломів» – підсумовується у повідомленні.