Відбулося перше засідання Міжвідомчої координаційної комісії з питань імпортозаміщення

Сьогодні, 11 червня Генеральний директор ГС «Ліга оборонних підприємств України» Олександр Ясинський взяв участь в роботі першого засідання Міжвідомчої координаційної комісії з питань імпортозаміщення.

Нараду було проведено під головуванням очільника комісії, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка, за участю представників Адміністрації Президента України, фахівців секретаріату Кабінету Міністрів України і комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, апарату РНБОУ, силових відомств, ДК «Укроборонпром», Державного космічного агентства, Адміністрації Держспец зв’язку та Національного інституту стратегічних досліджень.

В ході засідання було обговорено низку нагальних питань стосовно впровадження політики імпортозаміщення в оборонно-промисловому комплексі нашої держави.

Йшлося, зокрема, про імпортозаміщення металургійної продукції, підшипників спеціального призначення та електронних компонентів,  відбувся обмін думками стосовно потреби утворення в Україні матеріалознавчого центру з питань визначення відповідності і взаємозамінності матеріалів критичного імпорту або залучення з цією метою існуючих науково-дослідних установ НАН України.

Окремим пунктом члени комісії розглянули питання надання державної підтримки оборонним підприємствам, які виконують роботи з імпортозаміщення продукції РФ.

За підсумками засідання підписано відповідний протокол.