ТДВ «Первомайськдизельмаш»

ТДВ «Первомайськдизельмаш» це спеціалізоване машинобудівне підприємство в Україні з випуску середньооборотних двигунів, двигун-генераторів і на їх базі когенераційних установок в діапазоні електричної потужності від 315 до 900 кВт, з додатковою виробленням до 1200 кВт • год теплової енергії в режимі когенерації. В якості палива в двигунах застосовуються як традиційні, так і альтернативні його види, в тому числі отримані з місцевих поновлюваних енергоресурсів.
Перевагами сучасного покоління двигунів і когенераційних установок на їх базі є високий ресурс до капітального ремонту, низькі експлуатаційні витрати, простота в обслуговуванні, гнучкість вибору палива, здатність працювати в різних природно-кліматичних умовах, низька питома вартість, у зв’язку з чим вони сьогодні добре відомі не тільки в Україні, але і в багатьох країнах світу.
На підприємстві розвинені всі види сучасного виробництва: ливарне, зварювальне, механоскладальне, інструментальне, гальванічне, термічне і ін., Які оснащені пристосуваннями і вимірювальною технікою, що дозволяє виробляти продукцію високої якості.
Маючи багаторічний досвід створення і поставок машинобудівної продукції, кваліфіковані кадри, саме різне технологічне обладнання, підприємство відкрито до партнерських відносин на принципах відповідальності та довіри.

02.11.2018